Kategória: cikk
-
Az Esztergom-Budapesti Érseki Főhatóság Körlevele – 2018. VII.
Nagy örömmel tájékoztatom a paptestvéreket és a híveket, hogy Őszentsége, Ferenc pápa Főegyházmegyénk papját, Mohos Gábor pápai káplán urat, a Pápai Magyar Intézet rektorát, a mai napon iliturgi címzetes püspökké és az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye segédpüspökévé nevezte ki. Ebből az alkalomból szeretettel gratulálok neki Főegyházmegyénk papsága, hívei és a magam részéről. Az új püspök atya 1973.…